Hakkımızda

Sektörde öncü firmalardan olananlı yapı tamamıyla siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Firmamız gerek bireysel gerek kurumsal müşterilerine hizmette sınır tanımaz.

Firmamızın kurucusu olan; Şükür İnşaat siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için. ürünleri ve uygulamaları imalathanelerden başlayıp monte aşamasına kadar takibini sürdürmektedir. Her yaptığınız projeler konuşulan tarihten en az bir gün önceden teslimata hazır bir şekilde beklemektedir. Şükür İnşaat siz değerli müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için alanında uzman personeliyle hizmette sınır tanımıyor.

Vizyonumuz
Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Misyonumuz
Yaptığımız web teknolojilerinin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmak misyonumuzdur.

Kalite Politikamız
Kalite yönetim sistemimiz paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek kalite politikamızdır.

Hedeflerimiz
Vizyonumuzdan, misyonumuz dan ve kalite politikalarımızdan ödün vermeden doğru projeler ve doğru firmalarla çözüm ortaklığının ikinci doğru tarafı olarak uzun süreli piyasada var olmak istiyoruz.Şükür İnşaat

web tasarim